Regulamin

Pomoc | Kontakt
Panel logowania
login  hasło 
Wyszukiwarka
Kategorie
Kontakt
e-mail
ksiegarnia@dobra-ksiegarnia.pl
telefon
(22) 243-48-60 w godz. 9-15
Koszty wysyłki i płatności

pobranie: 17,90zł przelew,karta: 9,90zł
Kurier
pobranie: 17,90zł przelew,karta: 14,90zł

przelew,karta: 5,90zł

pobranie: 0,00zł przelew,karta: 0,00zł
powyżej 199,00 zł wysyłka gratis
Znak akceptacji PayPal
Szczegółowe zasady korzystania z księgarni internetowej Dobra Księgarnia określa niniejszy regulamin.

1. Księgarnia występująca pod adresem www.dobra-ksiegarnia.pl, zajmuje się sprzedażą wysyłkową książek poprzez Internet.

2. Właścicielem księgarni internetowej Dobra Księgarnia jest firma MC-PROGRAMMER z siedzibą przy ul. Juliusza Słowackiego 2, 05-334 Latowicz, posiadającą numer NIP: 822-203-27-43, Regon: 141451970; działającą na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej z dnia 11 czerwca 2008r. w Urzędzie Gminy Latowicz pod numerem 504.

3. Zamówienia są przyjmowane poprzez stronę internetową www.dobra-ksiegarnia.pl lub e-mail ksiegarnia@dobra-ksiegarnia.pl.

4. Zakupu może dokonać tylko osoba pełnoletnia, osoby niepełnoletnie tylko za zgodą opiekuna.

5. Dane osobowe zawarte w formularzu zamówienia służą tylko do jego realizacji.

6. Przy każdej pozycji jest podany termin realizacji. Przy różnych terminach należy wziąć pod uwagę ten najdłuższy. Jednak maksymalny czas realizacji wynosi 14 dni roboczych.

7. Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej, bądź kuriera OPEK.

8. Dostępnymi formami płatności są: - płatność za pobraniem (płatne w momencie odbioru), - przelew czyli przedpłata na konto.

9. Ceny towaru podane w księgarni są wyrażone w PLN oraz są cenami brutto.
Zastrzegamy sobie prawo do zmian cen towarów występujących w ofercie, wprowadzania nowych towarów oraz modyfikacji istniejących, oraz przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych.

10. Klient może anulować zamówienie wysyłając informację na adres e-mail ksiegarnia@dobra-ksiegarnia.pl. Anulowaniu nie podlega zamówienie, które zostało już wysłane do Klienta.

11. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002r. (Dz.U.Nr.22 poz.271) "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient dokonujący zakupów w naszej księgarni ma prawo do rezygnacji z zakupionej pozycji w ciągu 10 dni od jej dostarczenia bez podawania przyczyny. Jest to możliwe tylko w przypadku kiedy towar nie był używany, kopiowany i nie uległ zniszczeniu.
Zwrotowi nie podlegają koszty dostawy oraz odesłania towaru. Równowartość zwracanego produktu zwracamy przelewem .
UWAGA!!! - Nie przyjmujemy odsyłanych do nas pozycji "za pobraniem".
Zwrotom nie podlegają pozycje sprowadzane na specjalne zamówienie klientów.
Zwrotom nie podlegają również pozycje do których zostały dołączone płyty CD i zostały fabrycznie zapakowane. Literatura zapisana na nośnikach CD nie podlega zwrotowi.

12. Zastrzegamy sobie prawo do częściowej realizacji zamówienia, jeżeli w momencie kompletowania zabraknie którejś z pozycji. Klient zostanie o tym fakcie poinformowany e-mailowo. Jeżeli dokonał przedpłaty na konto, powstała nadpłata zostanie zwrócona w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu potwierdzenia przez klienta danych do przelewu.

13. Na termin realizacji zamówienia składa się: czas skompletowania przez nas zamówienia (podany przy każdej pozycji) + czas dostarczenia przez Pocztę Polską bądź kuriera

14. Do każdego zamówienia wystawiamy rachunek, w cenę książki wliczone są odpowiednio proporcjonalnie do ilości produktów koszty wysyłki.

15. Jeżeli klient po otrzymaniu towaru znajdzie wady techniczne bądź uszkodzenia powstałe wskutek transportu, wadliwy towar należy odesłać na adres nadawcy.
Koszty związane z odesłaniem wadliwego produktu, księgarnia zwróci po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na pełnowartościowy (jeżeli z powodu wyczerpania nakładu nie będzie to możliwe) zostanie wykonany zwrot przelewem w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu potwierdzenia danych do przelewu.

16. Sądem właściwym dla rozpatrywania ewentualnych sporów wynikających z realizacji umowy zakupu jest sąd właściwy dla siedziby wykonawcy usługi.

17. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

18. Firma MC-PROGRAMMER zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu.

Bestsellery
W kleszczach Putina
W kleszczach Putina
Agnieszka Wołk- Łaniewska, Jakub Kopeć

Cena: 28,40 zł
ABC robót na drutach
ABC robót na drutach
Katharina Buss

Cena: 15,80 zł
Ustawa o orderach i odznaczeniach Komentarz
Ustawa o orderach i odznaczeniach Komentarz
Jakubowski Paweł, Tobaszewski Robert K.

Cena: 35,24 zł
„Aktywny może więcej”
Księgarnia internetowa
Dobra Księgarnia została współfinansowana
przez Unię Europejską
w ramach projektu
„Aktywny może więcej”
realizowanego przy udziale środków Europejskiego Funduszu Społecznego
(Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Działanie 6.1 „Poprawa dostępu do zatrudnienia
oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie”)
Książki w atrakcyjnej cenie :: Regulamin :: Naprawdę Dobra Księgarnia Internetowa